Four Seasons Dubai

Dubai, Spojené arabské emiráty Zobrazit na mapě

Four Seasons rozhodně patří k nejlepším hotelovým řetězcům na světě. Resort Four Seasons Dubai byl otevřen loni v listopadu. Překvapí moderností a minimální přítomností arabských prvků.  Některé pokoje jsou za předsíňkou, kterou je možné uzavřít dveřmi – toto praktické řešení zajistí propojitelné sousední pokoje, obdobně to řeší například Ritz-Carlton.

Nejnáročnějším cestovatelům se určitě zalíbí Presidential a Royal Suite, které mají přes 500 m2. Přesto disponují jedinou ložnicí. Jejich součástí je místnost pro fitness a masážní lehátko. Dominantou Royal Suite je pokoj s klavírem, jenž plynule navazuje na kuchyni, kterou je možné oddělit zasouvacími dveřmi – kuchaři tak mohou připravovat jídlo, aniž by rušili hosty.

Na střeše hotelu je příjemný Mercury Lounge s nádherným výhledem do okolí. Pro večerní drinky ideální. Určitě lze doporučit bufetovou večeři v restauraci Suq. Umožňuje sezení uvnitř i venku. Nabídka jídel v rámci bufetu je dostačující a na vysoké úrovni. Hosté během pobytu mohou vyzkoušet řadu jídel z ruzných gastronomických oblastí. A pokud si náhodou nevyberete z nabídky bufetu, šéfkuchař vám je schopen připravit pokrm dle vašeho přání.

Dubajský Four Seasons je vhodný pro každého, kdo preferuje tento řetězec při svých zahraničních cestách a nelpí na arabském stylu. Stejně jako ve všech ostatních hotelech Four Seasons se i tady setkáte se službami nejvyšší úrovně. Bude vyhovovat jak dospělým, kteří cestují v páru, tak rodinám s dětmi.

Doporučuje: