Cestování s Raphou – výhradně pro zaryté cyklisty

Itálie Zobrazit na mapě

Pokud zatoužíte vyzkoušet, jaké to je, být závodníkem na Giro d’Italia, tak doporučuji zkusit to s Rapha Travel.

I přesto, že ročně odjedu více jak 6 tisíc kilometrů, tak těchto 6 dnů na kole mě posunulo na jiný level.

Během šesti dnů absolvujete 720km, s celkovým převýšením 18 tis. metrů…pro sváteční cyklisty: je to denně zhruba 7 hodin čistého času na kole a pro ještě lepší představu, dvakrát vyjet na Sněžku.

To všechno zvládnete mnohem lépe s dokonalým servisem, který začíná už vyzvednutím na letišti, možností zapůjčení profi kola, na kterém jezdí jezdci týmu Sky (nastavení od mechanika je samozřejmostí), masáží,  praní dresů, příprava svačin, doplňování bidonů a gelů.

Celý den je k dispozici servisní vůz s mechanikem, pro případ komplikací, včetně toho, že už vám nohy netočí.

Každý den začíná stejně, a to budíčkem v 7,00, vydatnou snídaní, hromadný start  etapy je o hodinu později, v její polovině oběd servírovaný s krásným výhledem. Do cíle dorazí každý svým tempem a do poslední chvíle s podporou za zády, jak to u profi týmů bývá.

Odměnou vám je vždy luxusní hotel, masáž od fyzioterapeuta a výborná čtyřchodová večeře.

Díky lidem, kteří mají svou práci i jako koníček, je celková atmosféra velmi uvolněná a pomůže vám zvládnout na kole i chvíle, které byste už normálně vzdali. Nejsou to jen jejich rady z dob jejich profi kariéry, ale i motivující slova, která vás znovu „nakopnou“.

Celkově dobrý pocit z těchto šesti aktivních dnů, znásobíte i tím, že se nenecháte zlákat jízdou doprovodným Jaguárem, sáhnete si na dno a vše vyšlápnete.

Doporučuje:

Tagy: